ALLTOP Smart Road Deceleration Sign Yellow Flashing Red Slow Light Led Solar Traffic Warning Light
Brand Name : ALLTOP
Item No. 0897A12-01
LED Lamp : 2835LED 132PCS 1800K
Solar Panel : 6V 12W,Plycrystalline
| Attributes | Value |
|---|---|
| Unit | Pcs |
| Model | 0897A12-01 |
| Weight | 8 Kg |
| Dimensions | 1500x670x1700 mm3 |
| Warranty | 3 yr |
| Country Of Origin |
|
| Solar Panel | 6V 12W,Plycrystalline |
| Battery type | LiFe 3.2V 48AH |
| LED | 2835LED 132PCS 1800K |






CUSTOMER REVIEWS
0 customer rating(s).
Kindly sign in to rate this product.
RELATED PRODUCTS
