| Attributes | Value |
|---|---|
| Unit | Pcs |
| Model | ALPHA |
| Weight | N.A. |
| Dimensions | N.A. |
| Warranty | 1 yr |
| Country Of Origin |
|
| Pole height | 5.5m-8.5m |
| Led wattage | 60W |
| Luminons flux | 8100Lm |
| Temperature range | 20c° 60c° |
| Battery life cycle | 7000cycles(~19years) |
| Pole | Galvanised Steel , C5m finishing |
- Pole height 5.5m-8.5m
- Led wattage : 60W
- Luminons flux : 8100Lm
- Temperature range -20c° 60c°
- Battery life cycle : 7000cycles(~19years)
- Battery type : Lithium (LiFePO4) High Temperature 65°C
- Pole : Galvanised Steel ; C5m finishing
- Vertical PV Module : Monocristaline Solar Cells
- Optional : Smart Communication and Camera
CUSTOMER REVIEWS
0 customer rating(s).
Kindly sign in to rate this product.
RELATED PRODUCTS
