Agamine Model Royal Street Lights
- Pole height 7m-12m
- Led wattage :60W to 120W
- Luminons flux :8431lm to 12500lm
| Attributes | Value |
|---|---|
| Unit | Pcs |
| Model | ROYAL |
| Weight | N.A. |
| Dimensions | N.A. |
| Warranty | 1 yr |
| Country Of Origin |
|
| Pole height | 7m-12m |
| Led wattage | 60W-120w |
| Luminons flux | 8431lm to 12500lm |
| Temperature range | 20c° 60c° |
| Battery life cycle | 7000cycles(~19years) |
| Pole | Galvanised Steel , C5m finishing |
- Pole height 7m-12m
- Led wattage :60W to 120W
- Luminons flux :8431lm to 12500lm
- Temperature range 20c° 60c°
- Battery life cycle : 7000cycles(~19years)
- Battery type : Lithium (LiFePO4) High Temperature 65°C
- Pole : Galvanised Steel ; C5m finishing
- Vertical PV Module : Monocristaline Solar Cells
- Optional : Smart Communication and Camera
CUSTOMER REVIEWS
0 customer rating(s).
Kindly sign in to rate this product.
RELATED PRODUCTS
