| Attributes | Value |
|---|---|
| Unit | Pcs |
| Model | TAQA |
| Weight | N.A. |
| Dimensions | N.A. |
| Warranty | 1 yr |
| Country Of Origin |
|
| Pole height | 8.5m-12m |
| Led wattage | 2*57W to 2*60W |
| Luminons flux | 2*6313lm to 2*10365l |
| Temperature range | 20c° 60c° |
| Battery life cycle | 7000cycles(~19years) |
| Pole | Galvanised Steel , C5m finishing |
- Pole height 8.5m-12m
- Led wattage : 2*57W to 2*60W
- Luminons flux : 2*6313lm to 2*10365l
- Temperature range 20c° 60c°
- Battery life cycle : 7000cycles(~19years)
- Battery type : LiFeP04
- Pole : Galvanised Steel ; C5m finishing
- Vertical PV Module : Monocristaline Solar Cells
- Optional : Smart Communication and Camera
CUSTOMER REVIEWS
0 customer rating(s).
Kindly sign in to rate this product.
RELATED PRODUCTS
